Usługa

Mycie detailingowe Poznań

Mycie detailingowe wykonywane przez nasze studio w Poznaniu to wieloetapowy i szczegółowy proces znacząco różniący się od tradycyjnego mycia ręcznego. Polega na stosowaniu bezpiecznej metody „na dwa wiadra”, która w połączeniu z dedykowanymi kosmetykami i akcesoriami detailingowymi eliminuje powstawanie zarysowań. Metoda ta jako jedyna jest w pełni bezpieczna dla stosowanych obecnie lakierów wodnych. Sam proces suszenia odbywa się wyłącznie przy użyciu sprężonego powietrza i delikatnych mikrofibr. Koszt: od 60zł netto. Czas pracy: 40-50 minut.

Inne usługi w zakresie mycia detailignowego Car Art Detailing

Detailing nadwozia - z upływem kilometrów na lakierze pojawiają się również trwałe osady (smoła, lotna rdza, żywice i soki z drzew, osady mineralne itd.) których nie sposób usunąć tradycyjnym myciem. Próby usunięcia ich w nieprofesjonalny sposób lub przez niewykwalifikowane myjnie, często kończą się widocznymi śladami i uszkodzeniami lakieru. Stosując dedykowane środki chemiczne, glinki oraz deironizery, jesteśmy w stanie bezpiecznie oczyścić pory lakieru z przywartych do niej osadów. Koszt: od 260zł netto. Czas pracy: 2-3 godzin.

Image

Woskowanie - każdy lakier po oczyszczeniu powinien zostać zabezpieczony. Najprostszą formą stosowaną w tym celu jest aplikacja wosku. Rozróżniamy szereg zabezpieczeń polimerowych, syntetycznych i naturalnych które dobieramy indywidualnie do danego rodzaju lakieru, pory roku czy upodobań Klienta. Okresowe konserwowanie powłoki lakierniczej, pozwala nie tylko podnieść walory estetyczne naszego pojazdu, ale również dzięki uzyskanej śliskości ułatwi nam codzienną pielęgnację. Zabrudzenia wolniej przywierają do karoserii a umycie pojazdu staje się dużo łatwiejsze.

W ten sam sposób możemy konserwować felgi naszego pojazdu. Koszt: od 50zł netto. Czas pracy: 20-30 minut.

Niewidzialna wycieraczka - powłoka aplikowana na oczyszczoną i przygotowaną szybę, pozwala znacznie przyspieszyć zrzut wody oraz ułatwi widoczność podczas jazdy w złych warunkach atmosferycznych. Przy odpowiedniej prędkości pojazdu powłoka wykazuje na tyle silne właściwości odpychające wodę, że praktycznie nie ma konieczności używania wycieraczek samochodowych podczas jazdy w deszczu. Silna hydrofobowość spowalnia osadzanie się szronu i ułatwia jego usunięcie podczas przymrozków zimą. Koszt: od 170zł netto / komplet szyb. Czas pracy: 20-40 minut.

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań