Image

Nowoczesny warsztat

Sprzęt i narzędzia najwyższej klasy

W trosce o sprawną obsługę powierzonych nam pojazdów przygotowaliśmy 5 niezależnych i w pełni wyposażonych stanowisk pracy.

Dobre oświetlenie, a także wysokiej klasy narzędzia w rękach doświadczonej załogi, to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznie przeprowadzonej usługi. Przeszklona i przygotowana poczekalnia umili czas poświęcony w oczekiwaniu na odbiór gotowego pojazdu .

Profesjonalizm

Nasza firma powstała z pasji do motoryzacji
i dużego doświadczenia w tematyce usług auto detailingu.

Od 2012r nieustannie zgłębiamy tematykę czyszczenia, kosmetyki, konserwacji i renowacji pojazdów. Staramy się wytyczać najwyższe standardy zarówno świadczonych usług jak i obsługi naszych Klientów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pojazdu, doświadczenie i wiedza na temat oferowanych usług.

W 2018r wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy pod nowym adresem jedno z największych miejsc  odnowy i ochrony lakierów w Wielkopolsce, zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie budynków PIXEL przy ul. Grunwaldzkiej.

CarArtDetailing
CarArtDetailingPIXEL V, piętro –1

Kompleksowa obsługa

Stała opieka nad pojazdem

Wraz z rosnącą świadomością i oczekiwaniami użytkowników aut, uruchomiliśmy nowoczesną i bezpieczną dla lakieru myjnię PREMIUM. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na odnowę i zabezpieczenie lakieru w swoim pojeździe, ale również powierzyć nam pojazd w stałą opiekę polegającą na okresowej pielęgnacji.  Jest to jedno z niewielu miejsc w Poznaniu, gdzie lakier myty jest przy użyciu najbezpieczniejszych technik eliminujących powstawanie zarysowań.

Image
Image
Image
Image

Rozwój

Nasza Wizja na Przyszłość

Z początkiem 2019r nasza firma została oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem  produktów ochrony lakieru marki Nano Ceramic Protect 9H.

Pozwoliło nam to poszerzyć możliwość wykonywania usług ochrony lakieru o salony samochodowe, dzięki temu Państwa nowo nabyty pojazd może zostać zabezpieczony jeszcze przed jego odbiorem.

Instagram

Nasza Aktywność

Zafollowuj nas na Instagramie by obserwować nasze realizacje