“Jeśli samochód nie sprawia przyjemności, to nie można go określić tym mianem"

- Akio Toyoda, szef Toyota Motor Corporation

Image

Nowoczesny warsztat

Sprzęt i narzędzia najwyższej klasy

W trosce o sprawną obsługę powierzonych nam pojazdów przygotowaliśmy 5 niezależnych i w pełni wyposażonych stanowisk pracy.

Dobre oświetlenie, a także wysokiej klasy narzędzia w rękach doświadczonej załogi, to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznie przeprowadzonej usługi. Przeszklona i przygotowana poczekalnia umili czas poświęcony w oczekiwaniu na odbiór gotowego pojazdu .

Profesjonalizm

Nasza firma powstała z pasji do motoryzacji
i dużego doświadczenia w tematyce usług auto detailingu.

Od 2012r nieustannie zgłębiamy tematykę czyszczenia, kosmetyki, konserwacji i renowacji pojazdów. Staramy się wytyczać najwyższe standardy zarówno świadczonych usług jak i obsługi naszych Klientów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pojazdu, doświadczenie i wiedza na temat oferowanych usług.

W 2018r wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy pod nowym adresem jedno z największych miejsc  odnowy i ochrony lakierów w Wielkopolsce, zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie budynków PIXEL przy ul. Grunwaldzkiej.

CarArtDetailing
CarArtDetailingPIXEL V, piętro –1

Kompleksowa obsługa

Stała opieka nad pojazdem

Wraz z rosnącą świadomością i oczekiwaniami użytkowników aut, uruchomiliśmy nowoczesną i bezpieczną dla lakieru myjnię PREMIUM. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na odnowę i zabezpieczenie lakieru w swoim pojeździe, ale również powierzyć nam pojazd w stałą opiekę polegającą na okresowej pielęgnacji.  Jest to jedno z niewielu miejsc w Poznaniu, gdzie lakier myty jest przy użyciu najbezpieczniejszych technik eliminujących powstawanie zarysowań.

Image
Image
Image
Image

Rozwój

Nasza Wizja na Przyszłość

Z początkiem 2019r nasza firma została oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem  produktów ochrony lakieru marki Nano Ceramic Protect 9H.

Pozwoliło nam to poszerzyć możliwość wykonywania usług ochrony lakieru o salony samochodowe, dzięki temu Państwa nowo nabyty pojazd może zostać zabezpieczony jeszcze przed jego odbiorem.

Instagram

Nasza Aktywność

Zafollowuj nas na Instagramie by obserwować nasze realizacje

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań