Usługa

Powłoki Ceramiczne Poznań

Montaż powłok ceramicznych - Car Art Detailing

Usługa montażu powłok ceramicznych w Poznaniu świadczona przez nasza firmę to usługa dla każdego, kto pragnie zadbać o lakier pojazdu. Powłoki lakiernicze we współczesnych samochodach cechuje znacznie mniejsza grubość w stosunku do powłok stosowanych dawniej. Wodne lakiery są również zdecydowanie mniej odporne na powstawanie zarysowań,  odprysków, wżerów, negatywnego odziaływania warunków atmosferycznych, czy nawet ptasich odchodów. Z uwagi na użytkowe i ochronne właściwości stają się one inwestycją, która realnie zwiększa wartość pojazdu oraz zwraca się przy dalszej eksploatacji, a następnie odsprzedaży pojazdu.

Powłoki ceramiczne stosowane przez Car Art Detailing

Wykorzystujemy najlepszej jakości powłoki ceramiczne, dlatego wybraliśmy powłokę Nano Ceramic Protect® Hard 9H. Permanentna powłoka ochronna o molekularnej ceramicznej strukturze 3D, to obecnie najsilniejsza i najbardziej innowacyjna ceramiczna powłoka spośród wszystkich dostępnych na rynku jest objęta międzynarodowym certyfikatem twardości 9H. Aplikowana metodą natryskową (SATA Spraying System) pozwalającą na 100% pokrycie powierzchni przy jednocześnie znacznie skróconym czasie aplikacji.

Ceramika na samochód - zalety

Powłoka ceramiczna nałożona na samochód lub inny przygotowany odpowiednio lakier, wiąże się z nim w sposób trwały i jest niezmywalna chemicznie. W ten sposób „zamknięty” lakier odporny jest na utlenianie, wysokie temperatury oraz szkodliwe warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą jest bardzo wysoki połysk karoserii, głęboka i nasycona barwa lakieru, a także doceniana przez wszystkich Klientów hydrofobowość i śliskość powierzchni dzięki której samochód lub inny pojazd zdecydowanie wolniej się brudzi i łatwiej się je myje.

Molekularna budowa cząsteczek ceramiki ochronnej daje możliwość jej warstwowania, dzięki czemu możemy trwale chronić lakier na indywidualnie wybrany okres czasu (od 2 do ponad 5 lat). Zabezpieczeniu ceramicznemu karoserii można poddać zarówno lakier, felgi  jak i tworzywa sztuczne czy materiały.

Samochód z powłoką ceramiczną

Powłoka Ceramiczna FAQ - Najczęściej zadawane pytania

CarArtDeatiling - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Czym jest powłoka ceramiczna?

Powłoka ceramiczna jest trwałą, niezmywalną chemicznie warstwą aplikowaną na lakier pojazdu, która przede wszystkim zabezpiecza powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi w tym promieniowaniem UV, substancjami chemicznymi i wysoką temperaturą . Dodatkowym atutem powłoki ceramicznej jest bardzo wysoki połysk karoserii oraz silna hydrofobowość dzięki której lakier zdecydowanie wolniej się brudzi i łatwiej myje.

Czy warto zaaplikować powłokę ceramiczną?

Zdecydowanie tak! Powłoka ceramiczna nie tylko chroni lakier pojazdu i utrzymuje go w dobrej kondycji na dłużej. Powłoka ceramiczna zapewnia również wysoki połysk oraz wydobycie prawdziwej głębi koloru. Dzięki wysokim właściwościom hydrofobowym zdecydowanie łatwiej jest utrzymać pojazd w czystości, a sam proces mycia staje się banalnie prosty. Decydując się na aplikację powłoki ceramicznej masz pewność, że wybrałeś najbardziej zaawansowaną - chemiczną ochronę lakieru z okresem trwałości nawet do 5 lat!

Jak długo utrzymuje się powłoka ceramiczna?

Dzięki molekularnej budowie cząsteczek, powłoka ceramiczna może być „warstwowana” co oznacza, że możemy trwale ochronić lakier na indywidualnie wybrany okres czasu (od 2 do 5 lat).

Jaka jest cena powłoki ceramicznej na samochód?

Koszt montażu powłoki ceramicznej w Car Art Detailing zaczyna się od 1590 złotych. Końcowa cena usługi uzależniona jest jednak od wybranego wariantu usługi.

Jak dbać o auto z powłoką ceramiczną?

Utrzymywanie czystości lakieru pokrytego powłoką ceramiczną najlepiej oddać w ręce profesjonalistom. Jeżeli jednak pragniesz zadbać o swój pojazd sam, pamiętaj aby wykorzystać sprawdzone techniki mycia karoserii oraz wysokiej jakości chemię samochodową z neutralnym pH. W naszym studiu również możesz skorzystać z myjni premium, która gwarantuje najbezpieczniejsze techniki mycia ręcznego.

Jak przebiega montaż powłoki ceramicznej na lakier pojazdu?

Aplikacja powłok ochronnych w studio Car Art Detailing to proces kilkuetapowy. Po wycenie i akceptacji wybranego wariantu usługi przez Klienta, odbieramy samochód i przystępujemy do prac. Aby mieć pewność, że powłoka prawidłowo związała się ze strukturą lakieru, w pierwszej kolejności przeprowadzamy szczegółowe mycie detailingowe. Następnym krokiem jest praca maszynowa (polerowanie lub renowacja lakieru). Na sam koniec lakier jest odtłuszczany i zabezpieczany. Prawidłowe przygotowanie powierzchni to najważniejszy element ochrony lakieru.

Na jakie części samochodu nakładać powłokę ceramiczną?

Powłoka ceramiczna może zostać nałożona nie tylko na elementy karoserii samochodu. Powszechne i polecane jest także zabezpieczenie felg, szkła, tworzyw sztucznych oraz tapicerki samochodowej.

Czy powłoka ceramiczna może być aplikowana na szyby?

W naszej ofercie znajdują się również powłoki służące do zabezpieczenia szyb samochodowych. Pozwala to uzyskać natychmiastowy zrzut wody, dzięki któremu zwiększamy komfort i bezpieczeństwo jazdy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Inne usługi Car Art Detailing

Montaż folii ochronnych PPF

Montaż folii ochronnych PPF

Najtrwalsze, 

ceramiczne powłoki NanoCeramicProtect z certyfikatem twardości 9H. Permanentna i niezmywalna ochrona lakieru na lata.

Renowacja Lakieru

Renowacja Lakieru

Idealna, pozbawiona wad powierzchnia lakieru. Wysoki połysk, wydobyta głębia koloru i salonowy wygląd auta.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR

Usuwanie wgnieceń metodą PDR

System bezinwazyjnego usuwania wgnieceń z karoserii, bez konieczności wizyty w zakładzie blacharsko-lakierniczym.

Detailing Wnętrza

Detailing Wnętrza

Szczegółowy proces czyszczenia i konserwacji materiałów wewnątrz pojazdu, dla zwiększenia komfortu i większej satysfakcji podczas podróży.

Myjnia Premium

Myjnia Premium

Bezpieczny dla lakieru, zaawansowany proces okresowej pielęgnacji i czyszczenia Twojego pojazdu.

Przygotowanie auta do sprzedaży

Przygotowanie auta do sprzedaży

Indywidualnie dobrane usługi mające na celu realne zwiększenie wartości pojazdu, a także profesjonalna sesja zdjęciowa do sprzedaży.

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań