Usługa

Montaż folii ochronnych PPF Poznań

Montaż folii ochronnych PPF - Car Art Detailing

Usługa montażu folii ochronnych, świadczona przez nas w Poznaniu, to usługa dla osób chcących zapewnić pojazdowy najwyższy wariant ochrony lakieru. Oferujemy montaż folii ochronnych Paint Protection Film (PPF).

Jest to najwyższy wariant ochrony lakieru dostępny na rynku. Folia poliuretanowa zaprojektowana w celu mechanicznej ochrony lakieru o grubości około 200 mikronów, pozwala na skuteczną ochronę przed powstawaniem najbardziej inwazyjnych dla lakieru uszkodzeń. Folia PPF jako jedyna ochroni lakier przed odpryskami od kamieni, piaskowaniem,  głębokimi zarysowaniami, otarciami parkingowymi, a także stworzy nieprzerwaną barierę dla agresywnej chemii i ptasich odchodów.

W ofercie posiadamy najbardziej zaawansowane folie PPF pokryte specjalną warstwą o właściwościach samoregeneracyjnych. Funkcja ta pozwala zachować lakier nieskazitelny i wolny od standardowych zarysowań wynikających z codziennej eksploatacji.

Dzięki przejrzystej i bezbarwnej strukturze folii, na którą producent udziela aż 10 lat gwarancji staje się ona niewidoczna dla oka, dlatego można pokryć nią zarówno cały pojazd, jak również wykonać zabezpieczenie elementów jedynie najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne (zderzak, maska, reflektory, progi, klamki itd.)

Montaż folii ochronnych w Car Art Detailing – cena

Cena montażu folii ochronnych PPF w naszym studio uzależniona jest od ilości elementów, które zostaną pokryte folią PPF. Cena za 1 element kosztuje od 150 złotych netto wzwyż. Cena za front pojazdu może wahać się cenowo od 1200 zł netto do 8900 zl netto, w zależności od wybranego wariantu ochrony. Wyceny aplikacji folii ochronnej na całych samochodach wykonujemy indywidualnie. Czas pracy to 1-3 dni.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny dla Twojego pojazdu, kontaktując się z nami poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub telefonicznie.

Samochód z folią ochronną PPF

Folie ochronne PPF FAQ - Najczęściej zadawane pytania

CarArtDeatiling - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Czym jest folia ochronna PPF?

Folia ochronna PPF to najwyższy wariant ochrony lakieru dostępny na rynku. Pozwala na efektywną ochronę lakieru o grubości około 200 mikronów i skutecznie chroni pojazd przez uszkodzeniami, odpryskami, piaskowaniem czy otarciami parkingowymi.

Czy folia ochronna jest bezpieczna?

Folie ochronne aplikowane przez Car Art Detailing nie naruszają w żadnym stopniu struktury lakieru. Specjaliści nakładają folie w naszym studio w Poznaniu, a ich demontaż może odbyć się w każdej chwili nie szkodząc oryginalnemu lakierowi.

Dlaczego warto zamontować folię ochronną na samochodzie?

Odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że tak! Folie ochronne nie tylko dbają o zabezpieczenie lakieru, ale także sprawiają, że pojazd wygląda jak nowy przez cały okres użytkowania.

Jaka jest cena montażu folii ochronnej na samochód?

Cena montażu folii uzależniona jest od wybranego wariantu usługi. Oferujemy usługę w kilku pakietach cenowych: pakiet „bikini" (częściowe pokrycie elementów przodu pojazdu), pakiet "full front" (cały przód do wysokości lusterek), pakiet "full body" (cały pojazd). Wycenę aplikacji folii można indywidualnie modyfikować o dowolny element na pojeździe, który chcemy zabezpieczyć. Dostępne są również wykrojniki do zabezpieczenia dekorów wnętrza, ekranów dotykowych i progów pojazdu. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Inne usługi Car Art Detailing

Montaż powłok ceramicznych

Montaż powłok ceramicznych

Najtrwalsze, 

ceramiczne powłoki NanoCeramicProtect z certyfikatem twardości 9H. Permanentna i niezmywalna ochrona lakieru na lata.

Renowacja Lakieru

Renowacja Lakieru

Idealna, pozbawiona wad powierzchnia lakieru. Wysoki połysk, wydobyta głębia koloru i salonowy wygląd auta.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR

Usuwanie wgnieceń metodą PDR

System bezinwazyjnego usuwania wgnieceń z karoserii, bez konieczności wizyty w zakładzie blacharsko-lakierniczym.

Detailing Wnętrza

Detailing Wnętrza

Szczegółowy proces czyszczenia i konserwacji materiałów wewnątrz pojazdu, dla zwiększenia komfortu i większej satysfakcji podczas podróży.

Myjnia Premium

Myjnia Premium

Bezpieczny dla lakieru, zaawansowany proces okresowej pielęgnacji i czyszczenia Twojego pojazdu.

Przygotowanie auta do sprzedaży

Przygotowanie auta do sprzedaży

Indywidualnie dobrane usługi mające na celu realne zwiększenie wartości pojazdu, a także profesjonalna sesja zdjęciowa do sprzedaży.

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań