Usługa

Detailing i czyszczenie wnętrza pojazdów Poznań

Image

Niezwykle istotnym elementem pojazdu jest jego wnętrze, bowiem prawdziwa przyjemność z jazdy zaczyna się jeszcze przed uruchomieniem silnika. Czyste materiały, świeży zapach oraz szczegółowo posprzątane wnętrze umilą długie godziny spędzone w podróży zwłaszcza, gdy auto to Twój „drugi dom”. Detailing wnętrza oferowany przez nasze studio w Poznaniu z pewnością spełni oczekiwania.

Oferta detailingu wnętrza w Car Art Detailing

Detailing wnętrza - To szczegółowy i wieloetapowy proces czyszczenia wnętrza pojazdu. Rozpoczynamy go najczęściej od demontażu poszczególnych jego elementów. Następnie przechodzimy do czyszczenia wszystkich elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zwracamy także uwagę na łączenia i szczeliny, wykorzystując do tego szereg specjalistycznych akcesoriów pozwalających dostać się w trudno dostępne miejsca.

Kratki nawiewów, słupki, obudowy foteli i pasów, wnęka koła zapasowego, okładziny pedałów, przestrzenie między fotelami, schowki oraz deska rozdzielcza, w pierwszej kolejności są dokładnie oczyszczane a następnie konserwowane przy użyciu dedykowanych kosmetyków. Koszt: od 260zł netto. Czas pracy: 2-6 godzin.

Pranie tapicerki oraz czyszczenie tapicerki skórzanej pojazdów - Usługę detailingu wnętrza możemy poszerzyć również o pranie i konserwację elementów tapicerowanych wykonanych z materiału, skóry, alcantary czy weluru. Nasze doświadczenie pozwala również na skuteczne i bezpieczne usunięcie zabrudzeń z delikatnych materiałów stosowanych na podsufitce czy z pasów bezpieczeństwa. Koszt: od 330zł netto. Czas pracy: 2-6 godzin.

Odnowa dekorów wewnętrznych pojazdów - We wnętrzu pojazdu mamy często styczność ze zniszczonymi i zarysowanymi listwami lakierowanymi. Nasze możliwości sprzętowe pozwalają również na wykonanie usługi odnowy elementów dekoracyjnych poprzez ich polerowanie. Koszt: wyceniany indywidualnie. Czas pracy: indywidualnie.

Ozonowanie wnętrza pojazdu - Ostatnim elementem prac we wnętrzu pojazdu, jest ozonowanie dzięki któremu kabina pojazdu jest wolna od alergenów, drobnoustrojów czy nieprzyjemnych zapachów. Koszt: od 80zł netto. Czas pracy: 45 minut.

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań