“Samochodu nie można traktować jak ludzkiej istoty. Samochód potrzebuje miłości”

- Walter Röhrl, kierowca rajdowy

Oferta

Usługi Car Art Detailing

Usługa powłoki ceramicznej wykonywana przez Car Art Detailing

Ochrona Lakieru - Powłoki ceramiczne

Powłoki lakiernicze we współczesnych samochodach cechuje znacznie mniejsza grubość w stosunku do powłok stosowanych dawniej. Wodne lakiery są również zdecydowanie mniej odporne na powstawanie zarysowań,  odprysków, wżerów, negatywnego odziaływania warunków atmosferycznych, czy nawet ptasich odchodów. Z uwagi na użytkowe i ochronne właściwości stają się one inwestycją, która realnie zwiększa wartość pojazdu oraz zwraca się przy dalszej eksploatacji, a następnie odsprzedaży pojazdu. Dlatego właśnie oferujemy usługę montażu powłok ceramicznych w Poznaniu.

Ochrona Lakieru - Folie ochronne PPF

Bezbarwne folie ochronne PPF (Paint Protection Film) to najwyższy wariant ochrony lakieru dostępny na rynku. Folia poliuretanowa zaprojektowana w celu mechanicznej ochrony lakieru o grubości ok 200 mikronów, pozwala na skuteczną ochronę przed powstawaniem najbardziej inwazyjnych dla lakieru uszkodzeń. Montaż folii ochronnej PPF to przede wszystkim osłona przed odpryskami od kamieni, zarysowaniami czy też otarciami parkingowymi.

Renowacja i korekta lakieru

Usługa  pozwalająca odnowić nawet mocno wyeksploatowane powłoki lakiernicze. Wysoka podatność lakierów wodnych na zarysowania eksploatacyjne, a także te spowodowane niewłaściwą pielęgnacją powodują, że z czasem lakier  traci swój dawny, piękny wygląd. 

Duże doświadczenie, setki ukończonych renowacji, dobrze oświetlone i wyposażone stanowiska warsztatowe, sprzęt renomowanych producentów, wiedza i doświadczenie na temat budowy powłok lakierniczych, a także nie mniej istotna prawidłowa ocena uszkodzeń gwarantują najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych prac. Pozwala to także realnie ocenić i przewidzieć efekt końcowy naszej pracy jeszcze zanim ją wykonamy.

Zlecając wykonanie usługi renowacji lakieru naszej firmie masz pewność, że zostanie ona wykonana w sposób właściwy i w 100% bezpieczny dla Twojego pojazdu. Renowacja jest również zabiegiem trwałym z racji fizycznego usuwania uszkodzeń a nie ich maskowania.

Samochód po renowacji lakieru w Poznaniu - Car Art Detailing
Detailing wnętrza samochodu

Detailing Wnętrza

Niezwykle istotnym elementem pojazdu jest jego wnętrze, bowiem prawdziwa przyjemność z jazdy zaczyna się jeszcze przed uruchomieniem silnika. Czyste materiały, świeży zapach oraz szczegółowo posprzątane wnętrze umilą długie godziny spędzone w podróży zwłaszcza, gdy auto to Twój „drugi dom”. Car Art Detaling oferuje również kompleksowy detailing wnętrza samochodu oraz każdego pojazdu.

Myjnia Premium

Myjnia premium to usługa, w ramach której świadczymy międzyinnymi mycie detailingowe pojazdów - jest to wieloetapowy i szczegółowy proces znacząco różniący się od tradycyjnego mycia ręcznego. Polega na stosowaniu bezpiecznej metody „na dwa wiadra”, który w połączeniu z dedykowanymi kosmetykami i akcesoriami detailingowymi eliminują powstawanie zarysowań i jako jedyny jest  bezpieczny dla stosowanych obecnie lakierów wodnych. Sam proces suszenia odbywa się wyłącznie przy użyciu sprężonego powietrza i delikatnych mikrofibr.

Image
Usuwanie wgnieceń lakieru metodą PDR

Usuwanie wgnieceń metodą PDR

Niegroźne szkody parkingowe, odbicia czy uderzenia które nie uszkodziły trwale warstw lakieru, najczęściej można naprawić bez konieczności wizyty w zakładzie blacharsko-lakierniczym. Dodatkowym plusem skutecznej naprawy miejscowej przez naszych specjalistów, jest pozostawienie oryginalnego stan danego elementu, a także szybki czas naprawy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty korekty lakierowej i usuwania wgnieceń przy użyciu metody PDR.

Przygotowanie auta do sprzedaży

Szybka sprzedaż Twojego pojazdu w satysfakcjonującej cenie, zależna jest nie tylko od jego stanu technicznego ale również wizualnego. Stworzyliśmy możliwość dobrania odpowiednich usług tak, aby stosunkowo niewielkim kosztem znacząco poprawić odbiór wizualny Twojego pojazdu. Przygotujemy więc kompleksowo Twoje auto do sprzedaży.

Auto przygotowane do sprzedaży
Image

Door 2 Door

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wszystkie usługi oferowane przez nasze studio mogą zostać wykonane w systemie door-to-door, bez konieczności angażowania Państwa czasu. Sprawnie i bezpiecznie odbieramy i odstawiamy pojazd po wykonanej usłudze w ustalone miejsce.  

Auto zastępcze

dla usług powyżej jednego dnia zapewniamy Państwu auto zastępcze.

Image
Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Adres

ul. Grunwaldzka 184 PIXEL V, piętro –1
60-166 Poznań

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 696 633 336
E-mail: biuro@carartdetailing.pl

Image

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań