Oferta

Nasze Usługi

Image

Ochrona Lakieru (bezbarwne folie ochronne PPF, powłoki ceramiczne)

Powłoki lakiernicze we współczesnych samochodach cechuje znacznie mniejsza grubość w stosunku do powłok stosowanych dawniej. Wodne lakiery są również zdecydowanie mniej odporne na powstawanie zarysowań,  odprysków, wżerów, negatywnego odziaływania warunków atmosferycznych, czy nawet ptasich odchodów. Z uwagi na użytkowe i ochronne właściwości stają się one inwestycją, która realnie zwiększa wartość pojazdu oraz zwraca się przy dalszej eksploatacji, a następnie odsprzedaży pojazdu.

Bezbarwne folie ochronne PPF (Paint Protection Film) – najwyższy wariant ochrony lakieru dostępny na rynku. Folia poliuretanowa zaprojektowana w celu mechanicznej ochrony lakieru o grubości ok 200 mikronów, pozwala na skuteczną ochronę przed powstawaniem najbardziej inwazyjnych dla lakieru uszkodzeń. Folia PPF jako jedyna ochroni lakier przed odpryskami od kamieni, piaskowaniem,  głębokimi zarysowaniami, otarciami parkingowymi, a także stworzy nieprzerwaną barierę dla agresywnej chemii i ptasich odchodów.

W ofercie posiadamy najbardziej zaawansowane folie PPF pokryte specjalną warstwą o właściwościach samoregeneracyjnych. Funkcja ta pozwala zachować lakier nieskazitelny i wolny od standardowych zarysowań wynikających z codziennej eksploatacji.

Dzięki przejrzystej i bezbarwnej strukturze folii, na którą producent udziela aż 10 lat gwarancji staje się ona niewidoczna dla oka, dlatego można pokryć nią zarówno cały pojazd, jak również wykonać zabezpieczenie elementów jedynie najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne (zderzak, maska, reflektory, progi, klamki itd.)

Cena za 1 element: od 150zł netto
Cena za front pojazdu: od 1200zł netto – 8900zł netto
(w zależności od wybranego wariantu usługi)
Cena za cały pojazd – indywidualnie

Czas pracy: 1-3 dni

 

Powłoka ceramiczna Nano Ceramic Protect® Hard 9H

Permanentna powłoka ochronna o molekularnej ceramicznej strukturze 3D, to obecnie najsilniejsza i najbardziej innowacyjna ceramiczna powłoka spośród wszystkich dostępnych na rynku jest objęta międzynarodowym certyfikatem twardości 9H. Aplikowana metodą natryskową (SATA Spraying System) pozwalającą na 100% pokrycie powierzchni przy jednocześnie znacznie skróconym czasie aplikacji.

Powłoka ceramiczna nałożona na przygotowany odpowiednio lakier, wiąże się z nim w sposób trwały i jest niezmywalna chemicznie. W ten sposób „zamknięty” lakier odporny jest na utlenianie, wysokie temperatury oraz szkodliwe warunki atmosferyczne.  Dodatkową zaletą jest bardzo wysoki połysk karoserii, głęboka i nasycona barwa lakieru, a także doceniana przez wszystkich Klientów hydrofobowość i śliskość powierzchni  dzięki której auto zdecydowanie wolniej się brudzi i łatwiej myje.

Molekularna budowa cząsteczek powłoki ceramicznej daje możliwość jej warstwowania, dzięki czemu możemy trwale chronić lakier na indywidualnie wybrany okres czasu (od 2 do ponad 5 lat). Zabezpieczeniu ceramicznemu można poddać zarówno lakier, felgi, szyby jak i tworzywa sztuczne czy materiały.

 .

Cena: od 1590zł – 4490zł netto (w zależności od wybranego wariantu usługi)
Czas usługi: 1-3 dni

 

Renowacja Lakieru

Usługa  pozwalająca odnowić nawet mocno wyeksploatowane powłoki lakiernicze. Wysoka podatność lakierów wodnych na zarysowania eksploatacyjne, a także te spowodowane niewłaściwą pielęgnacją powodują, że z czasem lakier  traci swój dawny, piękny wygląd. 

Duże doświadczenie, setki ukończonych renowacji, dobrze oświetlone i wyposażone stanowiska warsztatowe, sprzęt renomowanych producentów, wiedza i doświadczenie na temat budowy powłok lakierniczych, a także nie mniej istotna prawidłowa ocena uszkodzeń gwarantują najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych prac. Pozwala to także realnie ocenić i przewidzieć efekt końcowy naszej pracy jeszcze zanim ją wykonamy.

Zlecając wykonanie usługi renowacji naszej firmie masz pewność, że zostanie ona wykonana w sposób właściwy i w 100% bezpieczny dla Twojego pojazdu. Renowacja jest również zabiegiem trwałym z racji fizycznego usuwania uszkodzeń a nie ich maskowania.

Image

Rozróżniamy dwie wersje odnowy powłoki lakierniczej:

Korekta jednoetapowa / polerowanie

usuwa stosunkowo niewielkie defekty z powłoki lakierniczej, nadaje wysoki połysk i  podkreśla głębie koloru. Dedykowana Klientom którzy systematycznie utrzymują lakier w bardzo dobrej kondycji oraz jako element przygotowawczy pod trwałe powłoki ochronne (woski, kwarc, ceramika). Wybierana również przed sprzedażą pojazdu, ze względu na znaczące poprawienie walorów estetycznych pojazdu w stosunkowo krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie finansowym.

Koszt: od 700-900zł netto

Czas pracy: 1-2 dni

Image

Detailing Wnętrza

Nie mniej istotnym elementem pojazdu jest jego wnętrze, bowiem prawdziwa przyjemność z jazdy zaczyna się jeszcze przed uruchomieniem silnika. Czyste materiały, świeży zapach oraz szczegółowo posprzątane wnętrze umilą długie godziny spędzone w podróży zwłaszcza,  gdy auto to Twój „drugi dom”.

Detailing wnętrza

To szczegółowy i wieloetapowy proces czyszczenia wnętrza pojazdu. Rozpoczynamy go najczęściej od demontażu poszczególnych jego elementów. Następnie przechodzimy do czyszczenia wszystkich elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zwracamy także uwagę na łączenia i szczeliny, wykorzystując do tego szereg specjalistycznych akcesoriów pozwalających dostać się w trudno dostępne miejsca.

Kratki nawiewów, słupki, obudowy foteli i pasów, wnęka koła zapasowego, okładziny pedałów, przestrzenie między fotelami, schowki oraz deska rozdzielcza, w pierwszej kolejności są dokładnie oczyszczane a następnie konserwowane przy użyciu dedykowanych kosmetyków.

Koszt: od 260zł netto

Czas pracy: 2-6 godzin

Myjnia Premium

Mycie detailingowe

wieloetapowy i szczegółowy proces znacząco różniący się od tradycyjnego mycia ręcznego. Polega na stosowaniu bezpiecznej metody „na dwa wiadra”, który w połączeniu z dedykowanymi kosmetykami i akcesoriami detailingowymi eliminują powstawanie zarysowań i jako jedyny jest  bezpieczny dla stosowanych obecnie lakierów wodnych. Sam proces suszenia odbywa się wyłącznie przy użyciu sprężonego powietrza i delikatnych mikrofibr.

Koszt:  od 60zł  netto

Czas pracy: 40-50 minut

Image
Image

Usuwanie wgnieceń metodą PDR

Niegroźne szkody parkingowe, odbicia czy uderzenia które nie uszkodziły trwale warstw lakieru, najczęściej można naprawić bez konieczności wizyty w zakładzie blacharsko-lakierniczym. Dodatkowym plusem skutecznej naprawy miejscowej przez naszych specjalistów, jest pozostawienie oryginalnego stan danego elementu, a także szybki czas naprawy.

Koszt: od 50zł netto

Czas pracy: 20-40 minut

Przygotowanie auta do sprzedaży

Szybka sprzedaż Twojego pojazdu w satysfakcjonującej cenie, zależna jest nie tylko od jego stanu technicznego ale również wizualnego. Stworzyliśmy możliwość dobrania odpowiednich usług tak, aby stosunkowo niewielkim kosztem znacząco poprawić odbiór wizualny Twojego pojazdu.  

Koszt: od 490zł netto

Czas pracy: 6-8 godzin

Sesja zdjęciowa - Dobrej jakości zdjęcia i ciekawe ujęcia zwiększą atrakcyjność Twojego ogłoszenia i bezpośrednio przyczynią się do zwiększenia zainteresowania Twoim pojazdem przy sprzedaży na popularnych portalach aukcyjnych.

Image
Image

door 2 door

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wszystkie usługi oferowane przez nasze studio mogą zostać wykonane w systemie door-to-door, bez konieczności angażowania Państwa czasu. Sprawnie i bezpiecznie odbieramy i odstawiamy pojazd po wykonanej usłudze w ustalone miejsce.  

Auto zastępcze

dla usług powyżej jednego dnia zapewniamy Państwu auto zastępcze.

Image